Halloumi sūrio ir nektarinų vertinukai su petražolių pagardu
Porcijų skaičius Paruošimo laikas
4asm 15min
Gaminimo laikas
20min
Porcijų skaičius Paruošimo laikas
4asm 15min
Gaminimo laikas
20min
Ingredientai
Petražolių pagardui
Instrukcijos
  1. Pradėkite nuo petražolių pagardo: į mažo blenderio indą (arba prieskonių grūstuvę) sudėkite česnaką, druską, alyvuogių aliejų, petražoles, garstyčias, actą, ir išsukite iki norimos konsistencijos. Nesistenkite sutrinti visko iki vientisos masės, gali matytis petražolių lapų gabalėliai. Pabaigoje suberkite svogūno laiškus ir paruoštą padažą laikykite sandariai uždarytame inde šaldytuve kol prireiks.
  2. Įkaitinkite grilio groteles iki vidutinio karštumo, groteles prieš kepant patepkite aliejumi. Suverkite halloumi sūrį, nektarinus ir svogūnus ant iešmelių. Patepkite aluyvuogių aliejumi, pabarstykite druska ir pipirais. Kepkite ant įkaitintų grotelių kol gražiai apskrus, iš visų pusių. Patiekite iešmelius karštus, su petražolių pagardu ir jei norisi, pašlakstykite laimų sultims.
  3. Jei grilio įkurti neturite galimybių, šiuos iešmelius išsikepsite ir orkaitėje. Įjunkite orkaitės grilio funkciją, nustatykite 180C temperatūrą. Suvertus iešmelius suguldykite į kepimo skardą, išlkotą pergamentiniu popieriumi, pašaukite į orkaitę arčiau viršutinio kaitinimo elemento, ir kepkite kiekvieną pusę apie 4 minutes, kol ingredientai gražiai apskrus.