Rezultatų: 6

-37%
30,00  18,99 

Knyga, 2016 metais pripažinta geriausia pasaulyje knyga žydiškos kulinarijos kategorijoje. Tradiciniai ir modernūs Izraelio virtuvės patiekalai ne žydiškomis akimis. Tai knyga, kuri tuo pat metu yra kelionių gidas visiems, keliaujantiems po Izraelį ir besidomintiems žydų gyvenimo tradicijomis.  Available for the first time in English, A Taste of Israel describes the food through the eyes of […]

-36%
54,97  34,99 

Norite padaryti staigmeną bičiuliui, kuris skaito angliškai, bet neskaito lietuviškai? Norite pasidalinti su juo dalele mūsų lietuviškos istorijos, taip tampriai susipynusios su žydiškomis tradicijomis? O gal norite sugundyti jį pasigaminti patiekalų iš tradicinio arba modernaus žydiško maisto repertuaro? Nėra gersnės dovanos – nei spalvinga kulinarinė knyga ir stilinga prijuostė. Atrinkau tą, kuri gražiausia man pačiai. […]

-29%
42,00  29,99 

Ar gali būti geresnė dovana virtuvėje besisukioti mėgstančiam žmogui, nei kulinarinė knyga ir stilinga prijuostė? Iš UGI kolekcijos išrinkau tas, kurios gražiausios man pačiai:) Jums nereikės rūpintis net pakuote – viskas bus sudėta į gražią dėžutę ir saugiai iškeliaus jūsų nurodytu adresu. Sau, kolegoms, draugams, giminaičiams ar kaimynams – geresnės dovanos tikrai nesugalvosite. 

-36%
54,97  34,99 

Norite padaryti staigmeną mylimam žmogui? O gal privilioti jį į virtuvę ir ragauti sveikesnių patiekalų, įkvėptų kelionių po visą pasaulį? Nėra gersnės dovanos – nei spalvinga kulinarinė knyga ir stilinga prijuostė. Atrinkau tą, kuri gražiausia man pačiai. Tikiuosi, patiks ir jums! Gražiai supakuota dovana tučtuojau iškeliaus pas jus, tik pakuždėkite savo adresą! 

-27%
25,99  18,99 

140 žuvies ir jūrų gėrybių patiekalų receptų – vienoje spalvotoje knygoje! Tu privalai ją turėti. Dėl savęs ir savo artimųjų. Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje.

-22%
17,99  13,99 

Ši knyga – tai pravertos durys į izraeliečių namus. Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje.